Sievietes, kuras ar vecumu pārvēršas par īstām maitām. Nedod, dievs, ka nosauksi savu meitu kādā no šiem vārdiem!

Astrologi ir pārliecināti, ka cilvēka vārds sevī nes noteiktu vēstījumu. Tajā iekodēts vārda nēsātāja liktenis un pārbaudījumi, kam viņiem jāiet cauri.

Ja tu rūpīgi izpētīsi šo jautājumu, sapratīsi, ka ir vārdi ar spēcīgu enerģiju, kas piesaista naudu. Apvienojot tos pārī, tu vari uzzināt saderību mīlestībā un to, vai tā vispār pastāv.

Bet – lai laimīgi dzīvotu kopā ar izredzēto vairāk nekā vienu gadu, tev iepriekš jāzina vairākas otrās pusītes rakstura iezīmes. Piemēram, vai viņa ar gadiem nepārvērtīsies par mūžīgi neapmierinātu, īgnu veceni. Sievietēm ar vārdiem, kurus minēsim, ir liels risks vecumdienās kļūt par nešpetnu maitu.

Elizabete

Jaunībā meitene ar šādu vārdu cenšas būt maiga. Viņa bieži ir piekāpīga un pirmajā vietā izvirza draugu vai otrās pusītes intereses. Taču ar gadiem Elizabetes dvēselē sāk augt sašutums: kāpēc neviens pret viņu neizturas tik labi, kā viņa izturas pret citiem?

Izrādās, jo vecāka kļūst šā vārda nesēja, jo egoistiskāka un histēriskāka viņas daba. Nobriedušā vecumā pat mīļotais vīrs nestrīdēsies ar šo sievieti, jo zina, ka atbildot uz to, tiks kritizēts tā, ka sāksies īsts skandāls.

Katrīna

Šā karaliskā vārda īpašniece kopš bērnības izceļas ar neciešamu raksturu. Parasti Katrīna dara tikai to, ko vēlas vai kas ir izdevīgi. Ar gadiem šīs sievietes, saskaroties ar dzīves netaisnību, sāk koncentrēties tikai uz sevi.

Lasi vēl: “Tevi sagaida pārmaiņu pilns mēnesis”; Tamāra Globa nosaukusi Zodiaka zīmes, kurām jāgatavojas kaut kam īpašam aprīlī

Turklāt viņas nav gatavas kompromisiem. Pieaugušā vecumā Katrīna visus noliks savās vietās: vīramāti, vīru, bērnus un pēc tam pat mazbērnus. Ar viņu labāk nestrīdēties. Pedantiskā šā vārda nesētāja vienmēr atradīs kur piekasīties, ja būs sliktā omā.

 

Nākošos vārdus lasi raksta turpinājumā

Leave a Comment