Pie Prigožina atdusas vietas atrasta ļoti dīvaina zīmīte; lūk, kas tajā bija teikts!

Ukrainas bruņoto spēku kapteinis Tarass Berezovecs dalījās informācijā ar par savdabīgu vēstījumu, kas tika atklāts uz Prigožina kapa pēc viņa apbedīšanas.

Prigožina apbedīšanas vietā tika atklātas rindiņas no slavenā krievu klasiķa Josifa Brodska dzejoļa, kas satur retorisku jautājumu par stāvokli “miris vai dzīvs”. Šis atklājums, kā atzīmēja Tarass Berezovecs, rosina pārdomāt.

Iespējams, ka incidents ar lidmašīnu, kurā bija iesaistīta ievērojamā “Vagner” persona, bija tikai organizēts, radot iespēju, ka Prigožins joprojām ir starp dzīvajiem.

Ukrainas politiskais stratēģis nāca klajā ar paziņojumu saistībā ar Prigožina bērēm, norādot, ka viņš diskrēti guldīts Porohovska kapsētā Sanktpēterburgā.

Lasi vēl: “Šīs zodiaka zīmes šajā labvēlīgajā dienā ir atbrīvotas no negatīvisma tvēriena.”; 2023. gada 1. septembris šīm trim zodiaka zīmēm būs īpaša diena

Tikai dažiem atsevišķiem cilvēkiem, ne vairāk kā trīsdesmit, bija iespēja izrādīt pēdējo cieņu Prigožinam, jo ​​tikai pēc kapsētas slēgšanas varēja atvadīties.

Leave a Comment