Pabriks atklāj ko baisu: Ja Ukraina šo karu zaudēs, tad mums būs jādara šis! Un tas ir nopietni!

Ukraina karo mūsu karu, un, ja tā šo karu zaudēs, tad mums būs nākamais karš un mēs dabūsim paši maksāt, trešdien atklājot “Industrijas dienas NBS 2022” paziņoja aizsardzības ministrs Artis Pabriks (AP).

Minēto atziņu gan nav sapratuši arī sabiedrotie, norādīja ministrs.

Pabriks pateicās tām valstīm, kuras plaši atbalsta Ukrainu – ASV, Lielbritānijai, Polijai, Baltijas valstīm, Čehijai, Ziemeļvalstīm, tomēr vienlaikus politiķis atzīmēja, ka ir valstis, kas nepietiekami labi veic savu darbu un varētu vairāk pacensties.

“Mums nav laika gaidīt. Mēs esam robežvalstis un neesam gatavi apmaksāt pusdienu un vakariņu rēķinus citiem. Ja gadījumā nonāksim līdz konfliktsituācijai, tad panāksim to, ka nebūsim vienīgie, kas par to maksā,” uzsvēra ministrs, raksta nra.lv.

Lasi vēl: Vecākus samulsina Bērnu slimnīcas darbinieces attieksme: ”Mēs bijām šokā un neko neatbildējām”

Pabriks piebilda, ka laiks skrien, tāpēc Latvijai, neskatoties uz dāsno rietumvalstu atbalstu, nepieciešams vēl plašāks atbalsts, īpaši no ASV.

Jau rakstījām, ka šonedēļ Pabriks, tiekoties ar ASV Kongresa pārstāvjiem, aicināja ASV paplašināt militāro atbalstu Latvijai ar savu bruņoto spēku klātbūtnes pastiprināšanu.

Jau ziņots, ka Rīgā šodien viesnīcā “Radisson Blue Latvia” notiek “Industrijas dienas NBS 2022”, kuru mērķis ir diskutēt par aizsardzības nozarē aktuāliem jautājumiem, kā arī sniegt iespēju Latvijas uzņēmējiem un pētniecības iestādēm iepazīstināt armiju un sabiedrotos ar Latvijā ražotiem produktiem un pakalpojumiem.

COMMENTS

Leave a Comment