2. Ar siltas dušas palīdzību pilnībā aplaistiet augu, izņemot tā ziediņu daļu. Pagaidiet 20 minūtes, lai notecētu liekais šķidrums. Pēc tam ar salvetes palīdzību nosusiniet zieda lapas un stublāju. Pēcāk lieciet ziedu apgaismotā vietā, kur temperatūra ir vidēji + 18 līdz + 25 grādi.
3. Ja gadījumā zieda stublājs brīvi kustās nost no saknēm, nepieciešams izņemt augu no podiņa un novērtēt sakņu stāvokli. Ja gadījumā saknes ir saplaisājušas un ļoti sausas, tas nozīmē, ka tās sāk atmirt. Šajā gadījumā nepieciešams apstrādāt nazi vai šķēres ar antiseptiķi un nogriezt nost bojātās saknes daļas pilnībā.
4. Pēc tam griezuma vietas nepieciešams apstrādāt ar aktivēto ogli. Lai to izdarītu, sasmalciniet divas aktivētās ogles tabletes.
5. Pēc tam augu nepieciešams likt uz mulčas, lai griezuma vietas saaugtu kopā. Ziedošās orhidejas pašas parūpēsies par auga sakņu sistēmas atjaunošanos.
6. Reanimētā auga lapas nepieciešams reizi 10 dienās apsmērēt ar dzintarskābes šķīdumu.
Avots: takprosto.cc
Tevi noteikti interesēs
- Volodina pastāstīja, kuras zvaigžņu zīmes atradīs mīlestību 2025. gadāby Sandra Kovaļenko
- Šādi gatavotu zivi nebūsiet ēduši – viss garšas noslēpums ir īpašajā apvalkā, kurš saglabās filejas sulīgumuby Oskars Andersons
- Garšīgākās kotletes no PSRS laikiem, kuras kādreiz pasniedza katrā ēdnīcā – viss triks ir kotletes iekšpusēby Oskars Andersons