Mamma domāja, ka dzemdēja pilnīgi veselu bērniņu. Tad viņa ielūkojās bērnam mutē un sāka raudāt

Ļoti daudzi pāri ilgi cīnās par to, lai vispār paliktu stāvoklī. Brīdī, kad viņi uzzina priecīgo vēsti, nav nekā laimīgāka visā pasaulē.

Saprotams, ka grūtniecību un dzemdību process jauno vecāku dzīvē ir vissatraucošākais. Šīs ģimenes stāsts kārtējo reizi to apstiprina.

Samanta Leina un viņas vīrs, Džeisons Dumbs, jau vairākus gadus centās ieņemt bērniņu, līdz brīdim, kad viņiem beidzot izdevās ieraudzīt divas svītriņas grūtniecības testā.

Samanta un Džeisons bija septītajās debesīs no laimes, ka viņiem beidzot izdevies ieņemt bērniņu. Kad Samantai sākās krampji, viņas meitiņa šajā pasaulē ieradās ar ķeizargrieziena palīdzību. Mazā Ella Rouza šajā pasaulē ieradās bez jebkādām veselības komplikācijām.

Taču līdzko ārsti un bērna māmiņa ielūkojās bērniņam mutē, visi bija pilnīgi šokēti.

Pēc neskaitāmiem gadiem, kad viņiem nebija izdevies ieņemt bērniņu, Samantai un Džeimsam beidzot izdevās palikt stāvoklī. Mazā Ella Rouza piedzima ar kaut ko ļoti retu…

Meitenītes mutē uz apakšējā žokļa bija manāmi divi mazi, balti zobiņi. Ir zināms, ka maziem bērniem zobi sāk augt tikai ap sešu mēnešu vecumu.

Samanta atceras: “Es biju šokā – manai mazajai meitiņai mutē jau bija divi mazi zobiņi. Es nezināju, ko teikt.”

Turpinājumu lasiet nākošajā lapā

Leave a Comment