Lietas mājā, kas piesaistīs veiksmi 2023. gadā: konsultē eksperts

Protams, jaunajā gadā vēlos pārskatīt savu attieksmi pret daudzām savas dzīves jomām. Kāds beidzot sūknē prasmes profesionālajā jomā, un kāds nolemj dibināt ģimeni utt.

 

Nākamais gads nav izņēmums – daudzi no mums gaida pārmaiņas, cerams, ka pozitīvas. Fen šui eksperti uzskata, ka mēs varam piesaistīt veiksmi, iegādājoties lietas, kas paātrinās pozitīvās enerģijas plūsmu. Nolēmām noskaidrot, kurām lietām būtu jāpievērš uzmanība, lai veiksme pavadītu lielāko daļu gada.

 

Viss pa plauktiņiem

Ja 2023. gadā plānojat paaugstināt savu profesionālo līmeni, bez plānotāja neiztikt. Neesiet mantkārīgs un iegādājieties sev kvalitatīvu, skaistu dienasgrāmatu vai piezīmju grāmatiņu darbam. Tiek uzskatīts, ka organizators, kas rada estētisku prieku, dod enerģiju jauniem sasniegumiem.

Lasi vēl: Pat nedomājiet par šo ēdienu likšanu Jaungada galdā, ja vēlaties veiksmīgu 2023. gadu

Pirms svarīgas darba intervijas vai tikšanās ir tikai puse no panākuma, turot rokās kādu patīkamu, ar ādu pārklātu priekšmetu. Un, protams, ar tādu lietu nekur nenokavēsi un neko neaizmirsīsi. Eksperti iesaka iegādāties dienasgrāmatu koši vai melnā krāsā.

Sagatavoties spontāniem ceļojumiem

Lai arī ceļojumu plānošana mūsdienu vidē nav tik vienkārša, fen šui eksperti iesaka iegādāties mīļu ceļojumu somu vai pat nelielu koferi. Kas zina, iespējams, jūs drīz sagaida kāds interesants komandējums vai varbūt ceļojums ar visu ģimeni. Ceļojumu lieta piesaistīs kādu no šiem pasākumiem vēl ātrāk.

Turpini skatīt atlikušās divas lietas nākošajā lapā

loading...

Leave a Comment