Kāpēc es izdzēsu WhatsApp? Nosaucu galvenos iemeslus, kādēļ es steigšus to izdarīju!

Kaitinošie attēli un video no kolēģiem un paziņām

Pastāvīgas ziņas, apsveikumi, laba rīta vēlējumi noteikti ir labi, taču ne gadījumā, ja ziņa “Daudz laimes kokteiļu salmiņu dzimšanās dienā” (svētki, starp citu, tiek svinēti 4. janvārī) novērš uzmanību no svarīgām lietām un aizņem atmiņu.

Fakts ir tāds, ka WhatsApp izmanto daudzi vecāki cilvēki, kuriem šādu ziņojumu apmaiņa šķiet kurioza. Lietojumprogrammas dzēšana palīdzēs jums nekad nenovērsties un “nepiepildīt” viedtālruni ar nevajadzīgu informāciju.

Viens no galvenajiem trūkumiem ir nespēja rediģēt ziņojumu. Ja pēc nosūtīšanas tika pamanīta pareizrakstības kļūda vai drukas kļūda, tad ir tikai 1,5 veidi, kā to novērst.

 

Kāpēc ne pat 2? Fakts ir tāds, ka ziņas dzēšana ne tikai sev, bet arī adresātam ir iespējama tikai pirmajās 60 minūtēs pēc nosūtīšanas. Kad laiks ir pagājis, to vairs nevarēs dzēst.

Bet otrs veids ir atkārtoti nosūtīt ziņojumu ar izlabotu kļūdu. Piekrītu, tas nav īpaši labs tonis, it īpaši lietišķās un oficiālās sarunās. Un, ja nejauši kas notiek un jūs kļūdāties otrajā “izlabotajā” ziņojumā, neko vairs nevar labot.

Lasi arī: Gurķi aug griezdamies, spēj tik novākt! Četri labākie piebarošanas līdzekļi, kas nepievils nekad!

Lasi arī: Visu dzīvi nepareizi lēju tomātus, līdz vecaistēvs par mani pasmējās un pateica, kā vajag darīt

Salīdzinājumam, galvenajiem WhatsApp konkurentiem (Telegram un Viber) jau sen ir funkcija rediģēt ziņojumus jebkurā laikā.

 

COMMENTS

Leave a Comment