Kā padarīt smalkus matus apjomīgākus: 7 vienkāršas, bet efektīvas metodes

Dažus cilvēkus daba ir apveltījusi ar sulīgiem matiem, bet citiem mati izskatās izplūduši, jo tiem trūkst apjoma. Atšķirība kļūst īpaši pamanāma karstās vasarās zem gaisa kondicionieriem vai aukstajos gadalaikos, kad ir ieslēgta apkure.

Vai arī jūsu matiem tā trūkst? Tad šie paņēmieni jums noderēs. Ir vienkārši veidi, kā piešķirt matiem kuplumu un spēku, nepadarot tos smagnējus.

 

1. Mazāk kondicioniera

Šķiet, ka plāniem matiem var palīdzēt apjomu piešķirošs šampūns un īpašs kondicionieris, taču tas ne vienmēr darbojas.

Arī mani mati ir dabiski plāni, un laika gaitā esmu precīzi iemācījusies, kā uzklāt apjomīgus produktus, lai negūtu pretēju efektu.

Šajā jautājumā, iespējams, svarīgāk ir darīt mazāk nekā vairāk. Tas nozīmē, ka pēc matu mazgāšanas ar speciālu šampūnu noteikti vajadzētu lietot kondicionieri. Labāk to uzklāt tikai uz pašiem galiņiem, ja mati ir īsi, un uz galiem no garuma vidus, ja mati ir līdz pleciem.

Nepareiza vai pārāk liela kondicioniera lietošana apgrūtina matus un rada taukainības sajūtu. Tas ir apburtais loks. Arī matu maskas var būt kaitīgas – tā vietā, lai piešķirtu matiem apjomu un kuplumu, tās padara tos vēl taukainākus.

 

2. Galvenais ir labs matu griezums

Tas ir svarīgs priekšnoteikums, lai mati izskatītos pēc iespējas biezāki. Labs matu griezums ir jebkura stila pamats. Vispirms ir nepieciešama forma un arhitektonisks atbalsts matu masai, citādi tā atgādinās ēku bez pamatiem. Nepareizi nogriezti mati dzīvos paši savu dzīvi un gravitācijas spēka ietekmē tie slīdēs uz leju.

Bez laba matu pamata kvalitatīva matu griezuma veidā var uzklāt daudz veidošanas līdzekļu, un joprojām būs grūti panākt vēlamo apjomu. Šajā gadījumā ir bezjēdzīgi pārmest ieveidošanas līdzekļus – tas ir matu griezums. Tas attiecas uz jebkura garuma matiem.

3. Veidojiet īsākas šķipsnas pie sejas

Neatkarīgi no matu garuma īsākas šķipsnas frizūras priekšpusē var padarīt matus vizuāli biezākus. Pakāpju veidošana pastiprina apjoma sajūtu un ļauj atbrīvoties no matiem, kas ir plakani, pārāk gludi un izskatās kā aizkars.

Tās var būt tikai dažas vaļējas šķipsnas ap seju, taču tās uzreiz piešķir visai matu masai vizuālu dzīvīgumu. Sprādzieni ir piemēroti arī garākiem matiem. Ja jūsu matiem nepieciešama pastāvīga ieveidošana kupenā, pamēģiniet dažas šķipsnas atstāt vaļējas ap seju vai veikt pakāpenisku matu griezumu.

Pakāpju griezums piešķir matiem apjomu.

 

Šķir otru lapu, lai lasītu tālāk

Leave a Comment