Kā es atbrīvojos no aknes nedēļas laikā

Šī varbūt nav īstā vieta, kur varētu publicēt personiskus stāstus, taču es patiešām gribēju izstāstīt par to, kā izmainījos, tomēr tas tik ļoti izmainīja manu dzīvi, ka nevarēju noturēties neuzrakstot Jums.
Es beidzot atradu efektīgu līdzekli cīņai ar akni – tā vietā, lai to tikai nomaskētu.

Esmu absolūti pārliecināta, ka tu esi iztērējusi daudz laika un naudas nevērtīgos produktos un metodēs kā losjoni, krēmi, pīlingi un cita veida bezjēdzībā, kas ādu kairina vēl vairāk. Un tagad paņem savu maskējošo zīmuli un vienkārši izmet. No šīs dienas tev vairs nebūs nepieciešamības to lietot. Nekad!

Izmeti? Un te ir mans stāsts.

Akne ir vienmēr bijusi mana lielākā problēma un īsta traģēdija. Paskaties uz manām vecajām fotogrāfijām – tu sapratīsi, par ko es runāju. Nav nekāds brīnums, ka tīņa gados man bija psiholoģiskas problēmas. Es nepārtraukti izmēģināju jaunākos produktus, ko reklamēja TV, gāju pie neskaitāmiem skaistuma speciālistiem, bet nekas nelīdzēja.

Kad sāku studēt universitātē, manas psiholoģiskās problēmas kļuva vēl lielākas. Man bija jākļūst pieaugušai, bet es izskatījos kā varde. Kamēr manas draudzenes ballējās caurām naktīm, es vienatnē slēpos mājās. Kamēr viņas iepazinās ar puišiem, es biju viena.

Man beidzot bija jāatbrīvojas no aknes!

Un tieši tad es satiku kādu puisi un iemīlējos… Negribu ieslīgt detaļās, bet pirms 2 mēnešiem es pamanīju ļoti krāsainu mājaslapu ar jaunu masku pret akni – Black Mask. Tā bija mana pēdējā iespēja, tāpēc es nolēmu to pasūtīt. Un es nespēju noticēt savām acīm, kad ieraudzīju pirmos rezultātus! Jau pēc vienas nedēļas mana akne sāka samazināties un apsārtums bija mazāk redzams. Viena mēneša laikā akne pilnībā izzuda. Parasti no krēmiem un gēliem man ir alerģiska reakcija, taču šoreiz – nekā! Perfekti! Maskai ir patīkams aromāts, taču pats svarīgākais: Es beidzot atbrīvojos no aknes un vairs nekādu ciešanu.

Es atbrīvojos ne tikai no aknes, bet arī visām psiholoģiskajām problēmām. Un tagad varu pavadīt vairāk laika kopā ar draugiem…

Šajā interneta veikalā vienmēr ir atlaide, kas ir lielisks ieguvums tavai jaunajai, skaistajai sejai.

Turklāt neprasa neko maksāt kamēr prece nav piegādāta!

Meitenes, ieklausieties! Ir tik vienkārši būt laimīgai un skaistai, bet svarīgi ir izvēlēties pareizo pieeju.

Ja tevi tas ieinteresēja, te būs oficiālā izplatītāja mājaslapa uz šo brīnumaino masku.

P.S. Savam vīrietim ieteicu pamēģināt šo līdzekli, jo pret dažādiem sejas skrubjiem un ādu attīrošajiem losijoniem viņš vienmēr izturējās skeptiski, sakot, ka tas ir sieviešu kārtējais izdomājums. Bet viņam pietika ar vienu reizi, lai attīrītu savu seju no visiem tiem mazajiem melnajiem punktiņiem, jeb pinnēm, un šobrīd tas ir vienīgais kosmētikas līdzeklis, kuru viņš lieto.

loading...

COMMENTS

  • <cite class="fn">Sintija</cite>

    Nekad agrāk neticēju šādiem “brīnumlīdzekļiem”, tomēr sejas āda man bija baisa un nodomāju – mēģināts nav zaudēts! Un tagad esmu TIK priecīga, ka noriskēju! Fantastisks līdzeklis un palīdzēji jau praktiski pirmajā nedēļā! Sejas āda tagad ir daudz daudz labāka, un kass pats galvenais – efekts ir noturīgs! Un nav tā, ka dzīves režīmu būtu baigi mainījusi! īsti neko citu nemainīju, vienīgi sāku lietot šo masku!

    Ieteicu arī savām draudzenēm, redzēs, kā būs viņām!

  • <cite class="fn">Zane</cite>

    Varu ieteikt visiem! Meitai bija ilgstoši problēma ar šo, un kopš saāk šo masku lietot, kā ar burvju nūjiņu, visas problēmas pazudušas!

Leave a Comment