Jaunajā projektā “Rīgas Vārti” atvērto durvju diena

Salaspils daudzdzīvokļu projektā “Rīgas Vārti”, kas atrodas Birzes ielā 1, sestdien, 24.septembrī, no pulksten 11.00 līdz 16.00 norisināsies atvērto durvju diena.

Pasākuma laikā apmeklētājiem būs iespēja iepazīt SIA “Interbau” attīstīto ēku un no “ARCO REAL ESTATE” pārdošanas komandas saņemt izsmeļošas konsultācijas par iegādes procesu. Lai apmeklētu atvērto durvju dienu, pasākumam iepriekš jāreģistrējas – bit.ly/rv-open.

“Rīgas Vārti” ir jauns un mūsdienīgs daudzdzīvokļu projekts, kur iegādei tiek piedāvāti vienas, divu, trīs un četru istabu dzīvokļi platībā no 38 līdz 118 kvadrātmetriem. Katrā dzīvoklī ir lodžija un autonoma ventilācija, kā arī pilna iekšējā apdare, savukārt dzīvokļu siltumu nodrošina efektīva gāzes apkures sistēma, kuras energoefektivitāti papildina plastikāta logi ar trīskāršām stikla paketēm.

Projekts, kurā ir 93 dzīvokļi, atrodas Salaspils centra tiešā tuvumā, bet vienlaikus nomaļā un klusā vietā, kas iedzīvotājiem ļauj izbaudīt dažādas ērtības.

“Šobrīd ir novērota tendence, ka par projektu lielu interesi izrāda ne tikai vietējie Salaspils iedzīvotāji, bet arī jaunās ģimenes no Rīgas un tās apkārtnes. Jaunā projekta salīdzinoši tuvā atrašanās vieta galvaspilsētai ir viens no iemesliem, kādēļ klienti izvēlas dzīvokļus jaunā projekta ēkā. Jāpiebilst, ka šajā Rīgas apkārtnes pusē tas faktiski ir vienīgais jaunais projekts,” uzsver “Rīgas Vārtu” pārdošanas projektu vadītāja Elizabete Pomaskova.

Pie projekta priekšrocībām var minēt zaļu un tīru apkārtējo vidi, blakus esošās izglītības iestādes, tirdzniecības centrus, medicīnas iestādes, ēdnīcas un kafejnīcas, kā arī brīvā laika pavadīšanas iespējas. Lai gan projekts atrodas ārpus Rīgas, to ar galvaspilsētu savieno ērta sabiedriskā transporta kustība, kā arī transporta infrastruktūra kopumā, nodrošinot maksimāli ērtu un iespējami ātru nokļūšanu līdz Rīgas centram, proti, ar automašīnu tas sasniedzams 25-30 minūtēs.

Daudzdzīvokļu projekts “Rīgas Vārti” ir daļa no Salaspils attīstītās infrastruktūras, kurā ir viss nepieciešamais pilnvērtīgai ikdienas dzīvei un atpūtai. Dzīvi Salaspilī izbaudīs tie, kam svarīgs Rīgas tuvums, zaļa vide un kam vienlaicīgi nepieciešamas ērtības savas jaunās mājvietas apkārtnē.

Plašāka informācija par projektu “Rīgas Vārti” pieejama projekta vietnēs – www.arcoreal.lv/rigasvarti un www.rigasvarti.lv.

“ARCO REAL ESTATE” ir starptautisks uzņēmums ar vairāk nekā 25 gadu pieredzi Latvijas nekustamo īpašumu tirgū. Jau kopš uzņēmuma dibināšanas 1997.gadā “ARCO REAL ESTATE” nepārtraukti attīstās un sekmē darbinieku profesionālo izaugsmi, tādējādi palielinot sniegto pakalpojumu kvalitāti un kļūstot par vadošo pakalpojumu sniedzēju nozarē. Šobrīd uzņēmums, kurā nodarbināti vairāk nekā 50 kvalificēti speciālisti, pakalpojumus sniedz Rīgā, Jūrmalā, Saulkrastos, Daugavpilī, Jelgavā, kā arī Limbažos un citur Latvijā, klientiem piedāvājot nekustamo īpašumu starpniecības, vērtēšanas un konsultāciju pakalpojumus.

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Leave a Comment