Ja drīzumā notiks ŠIS, tad mēs lemsim par mājsēdi un daudz stingrākiem ierobežojumiem, teic Pavļuts

Valdībai par jauniem ierobežojumiem Covid-19 apkarošanai būtu jālemj, ja Covid-19 jauno gadījumu skaits pārsniegs 3000 dienā, bet saslimušo skaits slimnīcās pārsniegs 800 pacientu, šodien pēc valdošās koalīcijas partiju sadarbības sanāksmes šādu nostāju pauda veselības ministrs Daniels Pavļuts.

Pēc politiķa domām, stingrāki pasākumi būtu jāievieš, izpildoties trim parametriem. Pirmais signāls būtu inficēto skaita pieaugums, proti, ja dienā jauno Covid-19 gadījumu skaits pārsniegs 3000.

Otrs signāls būtu slimnīcu noslodze – ja stacionēto skaits sasniegs 800 un draudēs tuvoties 1000, tad jālemj par jauniem ierobežojumiem, raksta jauns.lv

Lasi vēl: 52 gadu vecumā mūžībā devies leģendārs atpazīstams sportists, kurš zināms arī Latvijā

Savukārt trešais būtiskais faktors būtu pazīmes, ka nozarēs draud iestāties kritisks darbinieku trūkums masveidīgas saslimstības dēļ. Par šo koalīcija gan neesot šodien runājusi – tā esot Veselības ministrijas pozīcija, piebilda ministrs.

Jau ziņots, ka pašreiz spēkā esošais rīkojums par ārkārtējās situācijas izsludināšanu paredz, ka tā ir spēkā līdz 11.janvārim, tomēr koalīcija otrdien vienojusies to pagarināt līdz 28.februārim

Leave a Comment