Ģimene uzņēma vienkāršu kopbildi no sava ceļojuma. Apskatot to tuvplānā zosāda pārņem visu ķermeni

Pagājušajā gadā šī jaunā ģimene nolēma pirmo reizi kopā ar bērniem doties pārgājienos kalnos. Protams, vajadzēja uzņemt daudz interesantu fotogrāfiju. 

Pāris lūdza garāmgājēju uzņemt dažas bildes. Viena no tām bija šī – pilnīgi parasta fotogrāfija uz kalnu fona. Kad pēc atgriešanās mājās viņi sāka skatīt uzņemtos attēlus, sākumā viņi neko dīvainu neatrada. Tipisks kadrs no pārgājiena. Bet, paskatoties tuvāk, viņi neticēja savām acīm.

Vai jūs to pamanījāt? Stāsts par šo neticamo fotoattēlu aizsākās pirms dažiem gadiem, kad Džila un Bens satikās, vēl mācoties skolā. Tā bija mīlestība no pirmā acu skatiena. Tagad Džilai ir 34 gadi, Benam ir 36 gadi, viņi joprojām ir kopā un laimīgi.

Viņi daudz ceļoja un īpaši patika Aļaskas kalnu ainavu skaistums. Viņi nolēma šeit ierasties katru gadu. Bet pirms astoņiem gadiem pēdējā braucienā kaut kas nogāja greizi. Kalna pakājē Džila pēkšņi sajuta asas sāpes vēderā. Bens neignorēja problēmu. Viņi tūlīt sakravājās un brauca mājās. Sāpes turpinājās visu ceļu.

Nezaudējot minūti, viņi devās pie ārsta. Bens burtiski atveda Džilu uz slimnīcu uz rokām. Kas bija par lietu?

“Dažreiz nedaudz var sāpēt vēders, bet parasti šīs sāpes nav tik lielas” sacīja ārsts.

Viņš nekavējoties sāka pārbaudīt, Bens palika koridorā. Tagad viņš bija bezspēcīgs kaut ko palīdzēt, viņš varēja tikai gaidīt. Minūtes pagāja kā stundas.

Kaut arī Bens centās saglabāt mieru, viņa galva bija piepildīta ar pieņēmumiem, viens sliktāks par otru. Kad piekto reizi viņš nolēma jautāt reģistratūrā, kad beidzot kaut kas kļūs skaidrs, ārsta kabineta durvis pavērās. Bens metās iekšā, gatavojoties sliktākajam. Bet šīs ziņas bija labas. Kuņģa sāpes nav katastrofa, bet gan mazs brīnums. Džila ir gandrīz trīs mēnešus stāvoklī!

Pāris ieskatījās viens otram acīs un abi izplūda asarās. Tagad ceļojums uz Aļasku būs jāatliek un jāsagatavo jaunām pārmaiņām dzīvē. Tomēr prieks bija īslaicīgs. Tās nebija visas ziņas, kuras ārsts vēlējās pateikt. Apskates laikā noskaidrojās kas cits.

“Bērnam ir labi, bet jums ir jāuztraucas par savu sievu.” Bens un Džila paskatījās viens uz otru.

Ultraskaņa parādīja lielu pietūkumu aizmugures daļā. Tas ir labi, ka tas nav ļaundabīgs. Bet pastāvēja reālas briesmas, jo augļa un dzemdes augšanas dēļ var sākt spiest uz svarīgiem nerviem. Pārim bija grūta izvēle: vai nu bērns, kuru viņi vienmēr vēlējās, vai arī Džilas veselība.

Mājupceļā Bena un Džilas galvā bija neatbildēti jautājumi. Viņi vairākas dienas cieta no šīs dilemmas un katru dienu saprata: ir jāpieņem steidzams lēmums. Slimības problēma kļuva arvien nopietnāka, tāpēc katra kavēšanās minūte varētu būt dārga.

Un Džila pieņēma lēmumu. Viegli uzsitusi uz vēdera, viņa sacīja Benam: “Zvaniet uz slimnīcu”. Viņi nolēma bērnu paturēt. Bet nākamajos mēnešos sekas skaidri lika par sevi manīt. Džila ātri zaudēja redzi. Ja sākumā viņa vēl varēja pārvietoties pa māju, tad pēc dažiem mēnešiem viņa gandrīz neko neredzēja.

Gan pati Džila, gan bērns bija pakļauti riskam. Viens nepareizs solis pa kāpnēm var izraisīt traģiskas sekas. Un kādu dienu viņa patiešām nokrita virtuvē. Paceļot viņu no grīdas, Bens pieņēma labāko lēmumu savā dzīvē. Pāris nolēma par vēl vienu papildinājumu ģimenei. Viņi nolēma iegūt suni-pavadoni Bruno.

Jautrais zelta retrīvers burtiski atdzīvināja Džilu. Viņa atguva pārliecību par savām spējām. Grūtniecība noritēja labi. Un tad kādu dienu, pēc 40 nedēļām, viņai nogāja ūdeņi. Bens pagalmā spēlējās ar Bruno, kad dzirdēja Džilas kliedzienu. ”Braucam uz slimnīcu!”.

Viņš atkal sēdēja tajā pašā gaitenī kā pirms 6 mēnešiem, un atkal viņš bija tikpat nervozs. Tagad tomēr cita iemesla dēļ. Cik labi, ka uzticīgais Bruno bija tuvumā! Durvis atkal atvērās vaļā. “Apsveicu, jūs esat kļuvis par tēti!” – teica ārsts.

Bens un Bruno steidzās uz telpu, kur atradās Džila. Bens gribēja paskatīties uz bērnu, bet ārsts pēkšņi uzlika roku viņam uz pleca. “Un tas vēl nav visas labās ziņas…”. Kad Džilas dzemde pēc dzemdībām saruka, spiediens uz slimību arī samazinājās. Rezultātā Džilas redze brīnumainā kārtā tika atjaunota. Un turklāt “Mēs pilnībā izņēmām audzēju, tāpēc gan dēls, gan māte ir pilnīgi veseli.”.

“Suns ir miris,” sacīja ārsts. Apskatījis viņu, viņš vienkārši jautāja: ” Suns bija vecs, vai ne?” “Jā,” Džila atbildēja. Bruno bija vecs suns-pavadonis, kurš savu dienu beigās ļoti vēlējās viņai palīdzēt grūtā dzīves posmā.

“Tad viss ir skaidrs…” – ārsts juta līdzi. Ārsts teica, ka Bruno tikai gaidīja, kad viņa palīdzība vairs nebūs vajadzīga. “Tā notiek reti, bet tā notiek.”

Suņiem-pavadoņiem ir daudz ciešāka saikne ar īpašniekiem. Tāpēc, kad īpašniekiem ir nepieciešama palīdzība, viņi nekad neizrāda savas problēmas. “Varbūt Bruno cīnījās ar kādu problēmu un vēlējās tikai nedaudz aizkavēt savu nāvi, lai redzētu jūsu brīnišķīgā bērna piedzimšanu.”

Bens un Džila paskatījās viens uz otru un izplūda asarās! Kopš tā laika ir pagājuši septiņi gadi. Bens un Džila otro reizi kļuva par vecākiem, un viņu 7 gadus vecajam dēlam Dilanam bija jaunāka māsa Eva. Viņiem ir brīnišķīga un veselīga ģimene, kurai patīk pavadīt laiku kopā.

Kādu dienu viņi nolēma atsākt savu veco tradīciju un doties uz Aļasku. Tagad bērni var izbaudīt arī šo kalnu majestātisko skaistumu, kurā Džila ir tik ļoti iemīlējusies. Brauciens bija veltīts Bruno piemiņai. Galu galā šis suns ir izdarījis tik daudz Džilas un visas viņas ģimenes labā.

Pēc ceļojuma, apskatot fotogrāfijas, viņi vienlaikus pamanīja kaut ko dīvainu un pārsteidzošu.

Šķir otru lapu, lai lasītu tālāk

Leave a Comment