Dāvināšanas maģija. Kuras dāvanas noteikti iepriecinās, ar kurām jāuzmanās

Daudzi zina to, ka nekādā gadījumā nedrīkst dāvināt nažus un jebkādus citus asus priekšmetus, lai cik glīti un praktiski tie arī būtu. Šāda dāvana pievelk ķildas, konfliktus, īsāk sakot, draudzība izplēnēs, un attiecības būs kā uz nažiem. Tiesa, šo priekšmetu negatīvo enerģētiku var neitralizēt, ja par šādu dāvanu dāvinātājam tiek pasniegta simboliska samaksa – kaut vai 1 cents.

Cita šķietami nekaitīga dāvana ir pulkstenis. Cilvēku, kam tas tiek pasniegts, uzreiz pulkstenis nekādi neietekmēs. Toties jūsu turpmākā draudzība, mīlestība, intīmie sakari, lietišķās attiecības vai pat vienkārša pazīšanās ilgs tieši tik, cik ilgi ies pulkstenis. Pietiek tam sabojāties, un attiecībām pienāks beigas. Ne vienā dienā, protams, bet palēnām – pat nemanīsiet, ka esat viens no otra attālinājušies.

Tas attiecas arī uz šķiltavām un citām personīgai lietošanai paredzētām ierīcēm. Arī vāzēm un dekoratīvajiem šķīvjiem. Pašas par sevi šīs lietas cilvēku tieši neietekmē. Taču, ja tās ieplaisā vai, vēl ļaunāk, saplīst, ieplaisās vai izjuks arī draudzība.

Toties dāvanā pasniegto briļļu enerģija iedarbojas pavisam citādi – uzskata, ka tas, kurš brilles nēsās, skatīsies pasaulē ar dāvinātāja acīm. Tālab nopietni jāapsver, vai tas maz vajadzīgs. Vienkārša lieta nav arī pildspalva.

Tiesa, ja gribas kādu cilvēku nemanāmi pakļaut savai ietekmei, manipulēt ar viņu, labāku dāvanu neatrast.

Cilvēku savstarpējās attiecības ietekmē arī lādītes. Pēc tam, kad tā tiek kādam pasniegta, šis cilvēks, sāks jums izkratīt sirdi, atklāt savus noslēpumus un vēlmes. Uzklausīt to visu lielākoties ir ļoti apgrūtinoši, bet dažkārt pat uzliek negribētus pienākumus, jo šis cilvēks cer sagaidīt arī palīdzību un atbalstu. Savukārt, uzdāvinot kādam ķemmi vai suku, caur šīm lietām atklāsiet viņam savu iekšējo pasauli.

Nav vēlams dāvināt kabatlakatiņus, šalles, salvetes un dvieļus. Visas šīs lietas ir uz šķiršanos, nereti – ar skandālu. Tas pats attiecas uz cimdiem, turklāt iniciatīva par attiecību saraušanu nāks no cilvēka, kam cimdi pasniegti.

Toties jebkuri apavi – kurpes, zābaki, sandales vai pat čības – attiecības stiprina, taču tikai tad, ja saņēmējam tie der un viņš tos valkās.

Kā dāvana brīvas no trūkumiem nav arī smaržas, odekoloni un visa cita parfimērija: šīs lietas attiecībās var ienest liekulību un nepatiesumu.

Kas attiecas uz alkoholiskajiem dzērieniem, sākot no dārga konjaka līdz pudelei pašbrūvētā, tie jādāvina “ilgai atmiņai”. Pati lielākā kļūda ir tūlīt pat pudeli atkorķēt un izdzer glāzīti uz tā cilvēka veselību, kam dzēriens pasniegts. Taču, lai cik sirsnīgs šis žests būtu, tas viņam nevairos veselību. Gluži pretēji – iespējams, jau tuvākajā laikā dāvanas saņēmējs saslimst.

Enerģētiskās iedarbības ziņā pati neitrālākā dāvana ir – ziedi.

Pret šiem bioenerģētiskās drošības noteikumiem var attiekties dažādi – var tiem ticēt, var neticēt, var uztvert kā interesantu informāciju un var nosaukt par absolūtām muļķībām. Lietu iedarbību uz cilvēku tas nekādi neietekmēs. Kad Edisonam, kurš savas mājas ārdurvīm bija pienaglojis pakavu, pajautāja, vai tiešām viņš ticot, ka tam piemīt kaut kāds spēks, zinātnieks atbildējis: “Neticu. Bet runā, ka pakavs nesot laimi arī tiem, kas netic.”

Leave a Comment