Jaunsardzes centrs organizē nometni jaunsargiem un bērniem no Ukrainas
Rīt, 19. jūlijā, plkst. 11.00 Ogres tehnikumā Aizsardzības ministrijas parlamentārā sekretāre Baiba Bļodniece atklās rīkoto nometni, kurā piedalīsies jaunsargi un 24 Ukrainas karavīru bērni. “Šī ir iespēja ne tikai apliecināt atbalstu Ukrainas aizstāvjiem, bet parūpēties, lai viņu bērni, kuri ikdienā piedzīvo kara šausmas un ilgu laiku pavada necilvēcīgos apstākļos, spētu kaut uz mirkli atgūt dzīvesprieku un baudīt mieru. Tas ir mazākais, ko varam viņiem sniegt – atelpu no vides, kur jādzīvo pastāvīgās bailēs,” pauž B….
Uzzini visu











