Atbrīvojies no šiem vārdiem, un nauda tevi “iemīlēs”: pienācis laiks ieprogrammēt sevi bagātībai un atvairīt nabadzību

Daudzi ļaudis uzskata, ka cilvēks pats sevi ieprogrammē noteiktiem dzīves notikumiem. Negatīvisms piesaista viņu liktenim nelaimes gadījumus un nepatikšanas. Savukārt cilvēks, kas spēj noskaņoties uz pozitīvo, pamanīs, ka arī viņa dzīve mainās uz labo pusi.

Ikviens cilvēks vēlas būt laimīgs un veiksmīgs. Tāpēc ieteicams aizmirst par sevis programmēšanu nabadzībai. Lai to izdarītu, tev jāatbrīvojas no domām par nabadzību.

Lūk, no kādiem vārdiem un domām ir jāatsakās, lai neaizbaidītu naudu!

Cilvēks dzīvo vienu reizi

Neapšaubāmi, ka tev jādzīvo “šeit un tagad”, bet, ņemot vērā jaunākos notikumus pasaulē, tev ir jāizveido uzkrājumi. Nākamreiz kad izlemsi iztērēt ievērojamu naudas daļu jauna uzvalka vai dārgu apavu iegādei, labāk padomāt, vai pirkums ir tā vērts. Vai arī ir labāk atlikt šo summu, lai būtu finanšu drošības spilvens katram gadījumam.

10 eiro nav nauda

Mūsdienās šī summa šķiet tik nenozīmīga. Bet cilvēkam, kurš katru dienu atkārto šo frāzi, vajadzētu padomāt par savu attieksmi pret tēriņiem. Tas jādara arī tiem, kuri redz, ka ik dienu viņi iztērē šo summu. Ir pienācis laiks sākt domāt par to, ka tas, kurš centu netaupīs, pie eiro netiks.

Turpinājumu lasiet nākošajā lapā

COMMENTS

Leave a Comment