66 gados aizsaulē devies cienījams aktieris: ”Ģimene ir dziļās sērās par tik pēkšņu nelaimi”

66 gadu vecumā nelaimīgu sakritību dēļ mūžībā aizsaukts talantīgs aktieris un mīlošs ģimenes cilvēks. Ģimene ir dziļās sērās par notikušo situāciju. 

 

66 gadus vecais britu aktieris n.o.s.l.ī.k.a Austrālijā. Pīters Hārdijs bija atlidojis no Londonas uz Austrāliju, lai apciemotu savu māti.

Aktieris devās uz pludmali, kur gatavojās nodarboties ar snorkelēšanu. Šis sporta veids ir peldēšana zem ūdens ar masku, kurai pievienota elpošanas trubiņa. Tomēr notika t.r.a.ģ.ē.d.i.j.a.

Glābēji atrada b.o.j.ā.g.ā.j.u.š.ā ķermeni: e.k.s.p.e.r..t.ī.z.e apliecināja, ka tas ir Pīters. T.r.a.ģ.i.s.k.ā.s ziņas apstiprināja aktiera brālis. Maikls sacīja, ka visa ģimene ir š.o.k.ē.t.a par notikušo traģēdiju.

“Mūsu satriecošais draugs aizgāja bojā. Viņam bija 66 gadi, un viņš izskatījās kā grieķu dievs. Man patika ar viņu pavadīt laiku, kura mums vairs nav,” rakstīja mākslinieka draugs Endijs Bērnss. Viņš piebilda, ka Pīters bija ne tikai pārsteidzošs aktieris, bet arī lielisks dziedātājs un ģitārists.

Lasi vēl: “Horoskops nedēļai no 2023. gada 20. līdz 26. martam”; no Tamāras Globas visām Zodiaka zīmēm

Hārdijs kļuva pazīstams pēc filmēšanās seriālā “Kaimiņi” 1997. gadā. Viņš ir arī filmējies populārajos seriālos “Doktors Bleiks”, “Stingeri” “Makleoda meitas” un “Laika sliekšņi”. Pīters negrasījās pamest kino pasauli, jo kala jau nākamos filmēšanās plānus.

 

Leave a Comment