52 gadu vecumā aizsaulē devies televīzijas komentētājs un filmu aktieris: “Mums ir ļoti sāpīgi rakstīt šo ziņu”

52 gadu vecumā aizsaulē devies televīzijas komentētājs un filmu aktieris. Mums ir ļoti sāpīgi rakstīt šo ziņu. Bet tā ir patiesība. 

Aizsaulē došanās ir jebkura dzīves ceļojuma neatņemama sastāvdaļa. Kādā brīdī tas panāks katru no mums. Bet ir obligāti tam jāsagatavojas, jādomā par to tagad, savas dzīves laikā.

To var izdarīt, izmantojot grēksūdzi, veicot žēlsirdīgus darbus, vadot Dievam patīkamu dzīvi, attīrot sevi, labojot un mainot sirds domas.

 

Izpildi testu: 

Pārbaudi savas zināšanas par latviešu žargonvārdiem!

Vai tu zini ko nozīmē šie latviešu populārie žargonvārdi? 

1 / 3

Vai tu zini ko nozīmē šis latviešu žargonvārds? 

2 / 3

Vai tu zini ko nozīmē šis latviešu žargonvārds? 

3 / 3

Vai tu zini ko nozīmē šis latviešu žargonvārds? 

Your score is

The average score is 39%

0%

 

Aizsaulē devies ārzemju sporta žurnālists un TV raidījumu vadītājs, šovmenis un aktieris Vasilijs Utkins.

Šodien tika pārtraukta sporta komentētāja Vasilija Utkina dzīve. Par šo sēru ziņu savā Telegram kanālā ziņoja žurnālists Karpovs. “Vasja Utkins – ir devies aizsaulē. Kaut kas ar sirdi. Briesmīgi!”, – viņš rakstīja.

Lasi vēl: Valsts apņēmusies vērst lielāku uzmanību tiem iedzīvotājiem, kuri ņem naudu no bankas kartes – kādu summu nepārkāpt?

Viņa vārdus apstiprināja arī televīzijas kanāls, kurā Vasilijs strādāja iepriekš. “Milzīgs zaudējums mūsu sportam. Mūžīga piemiņa,” teikts.

 Mēness aptumsums 2024. gada 25. martā. Kā šis periods var TEVI ietekmēt un kam gatavoties – ieklausies padomos

Uz ziņām par šo ziņu reaģēja Utkina amatieru klubs FC Egrisi, kas spēlē Mediju līgā. “Mums ir ļoti sāpīgi rakstīt šo ziņu. Bet tā ir patiesība. Vasilija vairs nav starp mums,” norādīja klubs.

Lasi vēl: Labākās dāvanas, kas noteikti sabojās cilvēka svētkus

Kā noskaidrojās, šodien televīzijas komentētājs ar automašīnu tika nogādāts pie speciālistiem. Diemžēl – plkst. 16.01 viņš devās aizsaulē.

 

Leave a Comment