4 zodiaka zīmes, kurām jūnijā var izjukt partnerattiecības un pat laulība. Ieklausieties šajā, lai tas nenotiktu!

Astrologi šo zīmju pārstāvjus uzskata par pārāk ”vējainiem” un izvēlīgiem cilvēkiem. Viņi ļoti reti ir ilgi kopā ar savu partneri.

Jūnijs šiem zvaigznājiem nebūs veiksmīgākais mēnesis attiecību ziņā. Apstākļi attīstīsies tādā veidā, ka viņi varētu sākt domāt par šķiršanos.

Auns

Šī zodiaka zvaigznāja pārstāvjiem patīk ļoti sapņot. Viņiem patīk darīt visu iespējamo, lai piepildītu visas savas vēlmes.

Aunam ir ļoti svarīgi redzēt sev blakus tādus pašus gaišus cilvēkus kā viņi. Šīs zīmes otrā puse pamanīs, ka visu vasaras pēdējo mēnesi viņš būs pārāk nervozs.

Būs daudz konfliktu un domstarpību, kas izraisīs pilnīgu tuvības trūkumu ar partneri. Auns būs gatavs atvadīties no sava partnera, kad viņš pilnībā pārstās pildīt viņa cerības.

Astrologi iesaka piekāpties viens otram. Tas ir vienīgais veids, kā saturēt ģimeni kopā. Auns ir ļoti spītīga zodiaka zīme. Un augustā būs īpaši grūti atrast kopīgu valodu ar viņu.

Dvīņi

Cilvēki, kas dzimuši zem šīs zodiaka zīmes, ļoti bieži precās, jo paši nezina, ko viņi vēlas redzēt sev blakus. Jūnija otrajā pusē situācija var kļūt ļoti saspringta.

Dvīņi vienkārši dievina visu, kas notiek pašā attiecību sākumā, un tad otrā puse viņus sāk ievērojami apgrūtināt. Jūnijs ir pilnīgi nepiemērots jaunu attiecību uzsākšanai.

Lai izvairītos no konfliktsituācijām, zvaigznes katram no partneriem iesaka izvēlēties savu nodarbi un mazāk uzmanības veltīt savas otrās puses trūkumiem.

Dvīņi visu mēnesi būs pārāk uzbudināti. Katru vārdu viņi uztvers naidīgi. Astrologi iesaka šai zīmei beidzot saprast, ka nopietnu attiecību nodibināšanai ir par maz vienkārši dzīvot zem viena jumta.

Jums jāsajūt savs dvēseles biedrs un jāspēj panākt kompromisu. Attiecības ir ļoti smags darbs, un šīs zīmes pārstāvjiem tās ir diezgan sarežģītas.

Turpinājumu lasiet nākošajā lapā

Leave a Comment