4 vīriešu vārdi, kā nevajadzētu saukt savu dēlu.. viņš nebūs laimīgs; Paldies pateiksi pēc tam

Diemžēl ne visi zēnu vārdi ir veiksmīgi. Ezotēriķi apgalvo, ka bērnam vārdu vajadzētu izvēlēties ļoti rūpīgi, jo vecāki tādējādi ietekmē sava bērna likteni.

Cilvēka vārds ir viņa pirmā identitātes zīme, kas bieži vien nesēž tikai uz dokumentiem vai darba plāksnēm, bet iekšēji rezonē viņa personībā un ietekmē viņa dzīvi. Spēcīgs, nozīmīgs vārds var dot cilvēkam drosmi un pašapziņu, kas veicina viņa panākumus un izcelsmi, savukārt vārds, kas nes sevī negatīvas asociācijas vai neizceļas ar nozīmi, var radīt šķēršļus un izolāciju.

Piemēram, cilvēkam ar prestižu vārdu var būt vieglāk atrast darbu vai iegūt uzaicinājumus uz svarīgiem pasākumiem, jo viņa vārds jau pats par sevi asociējas ar uzticamību un veiksmi. Šāda persona bieži vien iegūst priekšrocības dzīvē, jo cilvēki automātiski pieņem pozitīvas priekšnojautas par viņa spēju un personību.

Tomēr, ne visi cilvēki ir laimīgi ar savu vārdu. Dažreiz cilvēka vārds var radīt negatīvas asociācijas, piemēram, ja tas ir sarežģīti izrunājams vai ja tas ir izplatīts nepopulāru cilvēku vidū. Šādos gadījumos cilvēkam var būt grūtāk veidot sociālās attiecības vai atrast veiksmīgu karjeru.

Tas ir svarīgi atzīmēt, ka cilvēka vārds pats par sevi nav galvenais faktors viņa liktenī. Tomēr tas var būt svarīgs aspekts sabiedrības un cilvēka uztverē, kas var ietekmēt to, kā viņš tiek uztverts un ar ko saskaras savā dzīvē. Galu galā, cilvēka vārds ir tikai viena no daudzajām sastāvdaļām viņa personībā un ceļā uz veiksmi.

Tātad, kā nevajadzētu nosaukt savu zēnu? Kādi vārdi ir jāatmet?

Anatolijs

Šāda cilvēka problēma, protams, ir attiecības ar alkoholu. Anatolija dzīve ir ļoti skumja, jo, kā likums, viņš reti spēj kontrolēt savus impulsus.

Anatolijs varēs dzīvot cienīgi tikai tad, ja viņam blakus būs cilvēki, kas virzīs viņu uz patiesā ceļa. Bet šajā nav nekā laba, jo katrs cilvēks pats izlemj savu likteni, viņam pašam ir jāatbild par to, ko viņš dara, kādus lēmumus pieņem, kādu dzīvesveidu vada.

Nauris

Šāds bērns aug nemierīgs un ļoti aktīvs. Tajā pašā laikā Nauris bieži nav apmierināts ar to, ko viņam sniedz dzīve. Viņš pastāvīgi sūdzas citiem par savu darbu, saziņu ar vienaudžiem un dvēseles radiniekiem, par pasauli kopumā.

Lasi arī: Iekļūs Visuma melnajā sarakstā: 3 Zvaigžņu Zīmes, kas aprīlī saņems skarbas karmiskās mācībstundas

Turklāt uz Nauri paļauties nav iespējams, jo viņa noskaņojums nemitīgi mainās, viņš vispirms kaut ko apsola, bet pēc tam netur vārdu.

Turpini lasīt, kādi ir pārējie ne tik veiksmīgie vārdi, nākošajā lapā

Leave a Comment