Viņa piebēra vienu tējkaroti kanēļa podiņā ar augu viena nesaprotama iemesla dēļ. Rezultāts ir spīdošs!

Kanēlis ir garšviela, kura ir ārkārtīgi noderīga veselībai. Tas paātrina metabolismu, tam piemīt antiseptiskas īpašības, turklāt tas tik patīkami smaržo…

Apēdot bulciņu ar kanēli, tu vēl ilgi jutīsi kanēļa aromātu sev apkārt. Tie visi ir vispārzināmi fakti, bet, lūk, tas, ka kanēlis ir lielisks mēslojums daudzu augu augšanas stimulācijai, daudziem nemaz nav zināms!

Kā kanēlis noder?

Ja tu pārstādot nogriez auga saknes, viegli apber to ar aromātisko garšvielu. Tai piemīt dezinficējošas īpašības, un tā palīdzēs augam adaptēties pie jaunajiem apstākļiem, labi iesakņoties. Zinoši dārznieki ar kanēli apber zaru griezuma vietas: tas garantē ātru jebkura auga augšanu.

Kanēlis aizsargās augu no kaitēkļiem, kā piemēram, skudras un grauzēji, un vēl novērsīs arī jebkuras parazītu izraisītas saslimšanas! Tikai 1 tējkarote kanēļa, kas iebērta podiņā, palīdzēs pasargāt puķu podu no knišļu uzbrukuma..

Kā zināms, īpašā kanēļa smarža stimulē smadzeņu darbību, tāpēc ir ļoti veselīgi mēslot ar kanēli augus, kuri atrodas blakus cilvēkam! Tā izdarot, tu jutīsies aktīvāks visas dienas garumā.

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Leave a Comment