Šo sestdien Spīķeros norisināsies brīvdabas andele “Rīgas krāmu tirgus”

Dažādas interesantas un oriģinālas lietas no seniem un ne tik seniem laikiem sestdien, 11.augustā, tiks andelētas brīvdabas pasākumā “Rīgas krāmu tirgus” Spīķeru kvartālā. Pasākuma ietvaros par aktivitātēm un spēlēm gan lieliem, gan maziem apmeklētājiem rūpēsies lielformāta spēles “Lielās spēles”.

Tirgus piedāvājumā būs gan dažādas mājai noderīgas lietas, trauki, tehnika, nozīmītes, grāmatas, vinila plates, aksesuāri, apģērbi, rotaļlietas bērniem, mākslinieku darinājumi, mūsdienu dizaina preces un citas pārsteidzošas lietas.

Tirdziņš jau ceturto sezonu darbojas ar mērķi attīstīt un iedzīvināt labākās Eiropas brīvdabas krāmu tirgu tradīcijas Rīgā, kad par tirgotāju var kļūt ikviens, kam ir kas vērtīgs tirgojams krājumā. Pircējiem savukārt šādi krāmu tirdziņi ir iespēja atrast interesantas un unikālas lietas ar vēsturi no šā un pagājušā gadsimta un, iegādājoties tās, dot tām jaunu dzīvi.

Tirdziņš norisināsies sestdien, 11.augustā, no plkst.11.00 līdz plkst.16.00, Spīķeru laukumā, Maskavas ielā 8. Ieeja bez maksas.

Leave a Comment