Nolīs zelta lietus: astrologi novembrī sešām zodiaka zīmēm prognozē naudas veiksmi

Astrologi ir nosaukuši sešas zodiaka zīmes, kas novembrī nopelnīs lielu naudu. Kādai no tām tiek pareģots ilgi gaidīts paaugstinājums amatā.

Auns

Novembris Aunam būs diezgan pozitīvs, enerģija būs atslēgas punkts. Darbā būs labas izaugsmes iespējas. Īpašu prieku sagādās kopā ar draugiem pavadītais laiks.

Kas attiecas uz naudu, viss ir diezgan stabils. Ienākumi palielināsies no mēneša vidus. Pēc Jaunā Mēness 13. novembrī kādam Aunam var izveidoties romāns.

Kopumā mēnesis zīmes pārstāvjiem sola nopietnas pārmaiņas. Uz pazīstamām lietām jūs skatīsieties citādi.

 

Vērsis

Novembrī Vēršiem vajadzētu nedaudz samazināt aktivitāti. Tajā pašā laikā jums būs vairāk jāstrādā. Katastrofāli pietrūks laika atpūtai. Par laimi, par savu centību tu saņemsi pienācīgu naudas atlīdzību. Vērsis pat sāks plānot kādu nozīmīgu pirkumu, piemēram, dzīvokli.

Taču personīgajā dzīvē ne viss būs gludi. Zīmes pārstāvji joprojām būs nervozi. Atbalstu jūs atradīsiet draugos.

Labvēlīgākais periods ir mēneša pirmā puse.

 

Lasi vēl: Mikroviļņu krāsni līdz mirdzumam notīru 2 minūtēs. Pazudīs par novecojuši tauki un nav nepieciešams neko berzt

Dvīņi

Novembrī Dvīņi var bieži doties komandējumos, nav izslēgti komandējumi komerciālos nolūkos. Šajā periodā tu visu savu enerģiju ieguldīsi, lai izlabotu savu finansiālo stāvokli.

Un zīmes pārstāvjiem tas patiešām izdosies. Dvīņi, strādājot pēc labākās sirdsapziņas, gūs labu peļņu. Jūs sāksiet drošāk plānot savu nākotni. Attiecībā uz attiecībām ar mīļoto cilvēku var rasties krīze. Izvairīties no strīdiem palīdzēs ierasta sirsnīga saruna.

 

 

Nākošās zodiaka zīmes lasiet tālāk

Leave a Comment