Latviešu iemīļotajā Bali tūriste ierauga burtiski “Elli zemes virsū!” Viņas nofilmētais satriec miljonus

Kad cilvēki dzird vārdu “Bali”, viņu prātus parasti pārplūst ainas ar pasakainām pludmalēm, tropu augiem un kolorītiem namiem no koka, kuros ieskauj kokosrieksti, radot romantisku ainu pilnu atpūtas un eksotikas.

Taču Greisa, 33 gadus veca piedzīvotāja, daloties ar savu pieredzi Bali, kuru ļoti iecienījuši tūristi arī no Latvijas, izceļ savu viedokli, norādot: “Ja jums bija plāns izvairīties no ceļojuma uz Bali, šeit ir iemesls, kas varētu jūs pārliecināt.”

Viņas pieredze piedāvā skatījumu no citas perspektīvas, sniedzot reālistisku priekšstatu par šo tropisko paradīzi, kas, iespējams, atšķiras no romantiskajiem stereotipiem. Viņa dalās ar saviem ieguvumiem un izaicinājumiem, ļaujot citiem iegūt plašāku priekšstatu par šo populāro ceļojuma galamērķi. Tādējādi, neskatoties uz visām pozitīvajām asociācijām, kas parasti saistītas ar Bali, viņa uzsvēra arī iespējamos negatīvos aspektus, sniedzot objektīvāku attēlu par ceļojuma reālo būtību.

Foto: ekrānuzņēmums no https://www.instagram.com/graces__adventures/
Foto: ekrānuzņēmums no https://www.instagram.com/graces__adventures/

Lielbritānijas iedzīvotāja Greisa Kelli ir cilvēks ar bagātu ceļojumu pieredzi – viņa izcēlusies kā digitālā satura influencere, kurai ceļošana un iespaidu dalīšana sociālajos tīklos ir ne vien aizraujošs piedzīvojums, bet arī pilna laika nodarbošanās.

Tomēr, nesen ierodoties uz burvīgo Indonēzijas salu Bali, šai pieredzētajai ceļotājai bija iespēja ieraudzīt ko, ko viņa apraksta kā “Elles ainu zemes virsū”. Uzreiz pēc ierašanās viņa ievēroja, ka koki, ēkas un pat telefona vadi bija ietīti kā zirnekļu tīklu labirintos, kur katrā virzienā neskaitāmi zirnekļi radīja savdabīgu ainu. Greisa dalās ar savu šoku, atklājot, ka daži no šiem zirnekļiem bija pat plaukstas lielumā.

Šo neierasto ainu viņa nosaukusi par visdrebinošāko, ko viņa jebkad ir pieredzējusi, un par to stāsta Daily Star. Greisa izteicis domu, ka šāds skats Bali, visticamāk, ir biežāk novērojams tieši ziemā.

Šī ievērojamo notikumu piedzīvojumu bagātinājusi ar bagātu raksturu, Greisa sniedz plašāku skatījumu uz Bali kā ceļojuma galamērķi, pievēršot uzmanību ne tikai skaistajiem pludmaļu skatiem, bet arī netipiskajām un brīnišķīgajām dabas izpausmēm, kas var pārsteigt pat pieredzējušus ceļotājus.

Tomēr pagaidiet, jo tas ir tikai iesākums. Tālāk viņa parāda video, kā tas viss izskatās no viņas skatu punkta un tas ir vairāk nekā biedējoši. 

Lasa turpinājumu skaties nākamajā lapā

Leave a Comment