Jau ceturto reizi par godu ražas pilnbriedam norisināsies ZELT smiltsērkšķu festivāls

Šo sestdien ZELT āres ar prieku viesos uzņems visus “Smiltsērkšķu festivāla” apmeklētājus, lai iepazīstinātu ar smiltsērkšķiem un veicinātu dzīvesveidu, kas kustīgu un možu padara ne vien ķermeni, bet arī prātu.

Unikālu konsultāciju ārpus kabineta par veselīgiem uztura paradumiem sniegs sertificēta uztura speciāliste Baiba Grīnberga, iedvesmojošās sarunās dalīsies pasaules apceļotājs Kristaps Plonis un aktīva dzīvesveida entuziaste Sibilla Šlēgelmilha, kā arī būs iespēja uzzināt smiltsērkšķu audzēšanas paradumus, kopšanu un ērkšķus, ieklausoties smiltsērkšķu eksperta Andreja Brūveļa zināšanās.

Tāpat dārzā būs iespējams izmēģināt AntiGravity jogu kopā ar pieredzējošo treneri Anniku Andersoni, izbaudot levitāciju pārdesmit centimetrus no zemes.

Vēl apmeklētājus priecēs ekskursijas dārzā ar saimniekiem, smiltsērkšķu gardumi, kokteiļi, oranžās dabas baudīšana un nodarbes bērniem.

Savukārt pasākuma noslēgumā – Inetas Rudzītes un Ērika Upenieka koncerts, muzikāli priecējot ar skanējumu, kas piestāvošs francūžiem.

Kā jaunienesums pasākumā – pēc koncerta tiks organizēta īpašā oranžā loterija, kur viens fortūnas apveltītais saņems spēcinošu ZELT labumu grozu.

Smiltsērkšķu dārza saimnieki aicina tikties košākajā laikā, tieši pirms ogu novākšanas sezonas. Brīdī, kad oranžie zelta ogu ķekari guls 60 000 koku zaros.

Ieejas kartes 10 eur vērtībā iespējams iegādāties ZELT mājas lapā https://ej.uz/smiltserksku_festivals_biletes vai uz vietas dārzā pasākuma norises dienā.

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Leave a Comment