“Izvēlies kārti un uzzini kāds būs tavs liktenis tuvākajā laikā”; būs interesanti

Ieelpojiet, izelpojiet, atpūtieties. Uzdod kārtīm jautājumu: kāds ir mans liktenis tuvākajā nākotnē? Ieklausies savā intuīcijā un izvēlies 1., 2. vai 3. kārti.

1.KĀRTS- NŪJIŅU KARALIS

Saskaņā ar likteni tuvākajā nākotnē jūs gaida pārmaiņas sociālajā dzīvē. Jūsu aktīvā dzīves pozīcija un jūsu centieni vainagosies panākumiem.

Beidzot varēsi celt savu statusu profesionālajā darbībā, uzlabot savu finansiālo stāvokli un justies pārliecināti. Turklāt, izmantojot šo karti, jūs varat piesaistīt ļoti statusa un ietekmīgas personas nepieciešamo atbalstu.

Tuvākajā nākotnē jums būs daudz enerģijas, motivācijas un jaunas ambīcijas, kas jūs vadīs un virzīs uz jauniem sasniegumiem un rezultātiem. Pats galvenais, nebaidieties drosmīgi parādīt savas līdera īpašības un neatlaidību

 

2.KĀRTS- KAUSU DŪZIS

Saskaņā ar likteni tuvākajā nākotnē jūs gaida lielisks garastāvoklis, spēka pieplūdums un pozitīvas emocijas. Tavā dzīvē ienāks pilnīgi jauna enerģija, kas to dažādos un dāvās prieku un laimi.

Daudziem šis laso var tikt atzīmēts kā jauna mīlestība (iemīlēšanās) un ļoti spēcīga emocionāla pievilcība, kas sniegs daudz spilgtu emociju. Pārējiem laso var solīt jaunus projektus, darbu, kā arī iespēju sekot savam aicinājumam un darīt to, kas patīk.

 

Lasi vēl: “Sieviešu vārdi, kuru īpašnieces tiek uzskatītas par izteiktām egoistēm”; Lūko – varbūt tu arī esi viņu vidū

 

Jebkurā gadījumā jūs gaida kaut kas ļoti spilgts un pozitīvs sākums. Pasākuma līmenī karte var simbolizēt svētkus, notikumu.

 

 

Turpini lasīt trešās kārts nozīmi nākošajā lapā

COMMENTS

Leave a Comment