Es neizmetu pannu, ja pie tās sāk pielipt ēdiens. Izmantoju aizmirstu metodi no veca žurnāla – 10 minūtes un panna kā jauna!

Mūsdienu cepampannu kvalitāti nevar salīdzināt ar slavenajām padomju laika čuguna pannām. Nepiedegošais slānis pat uz pašas dārgākās pannas pamazām pazūd, un ēdiens sāk pielipt pie tās.

Tu pat nevari lāgā pagatavot savu iecienīto omleti, bet vēl grūtāk ir ar citiem ēdieniem. Taču – pirms atbrīvojies no šiem virtuves traukiem, ir vērts izmēģināt kādu visnotaļ labu metodi. Man jau tā ir palīdzējusi, un šodien es par to pastāstīšu arī tev.

Kļūdas

Kādas tik pannas neesmu mēģinājusi izmantot! Ar akmens pārklājumu, ar aizsargājošu slāni. Pat sienu biezums ne vienmēr ir devis gaidīto rezultātu.

Visas pannas pamazām zaudē aizsargslāni, kas pasargā no piedegšanas. Pat produkta izmaksas to pārāk neietekmē. Vienīgais ir tas, ka uz dārgākām pannām aizsargslānis turas nedaudz ilgāk.

Agrāk pati atbrīvojos no vecām pannām, līdz atradu veidu, kas savulaik palīdzēja jau mūsu mammām un vecmāmiņām. Pārsteidzoši, bet tas lieliski attīra ne tikai senus čuguna traukus, bet arī mūsdienu pannas.

Šķir otru lapu, lai lasītu tālāk

Leave a Comment