Cienījamā vecumā aizsaulē devies talantīgs aktieris; tomēr šobrīd iemesls tiek slēpts

Cienījamā vecumā aizsaulē devies talantīgs aktieris. Tomēr šobrīd iemesls tiek slēpts. Radinieki ir gatavi pastāstīt par aktiera pēdējām dienām. 

Cik neapskaužamas un bezgalīgas ir bēdas par tiem, kas mūs pamet. Cik bezjēdzīgi viss būtu, ja dzīve beigtos ar viņsaules aiziešanu. Ar savu augšāmcelšanos Kristus atvēra debesu valstības vārtus.

Zemes dzīve ir tikai sagatavošanās nākamajai dzīvei, bet līdz ar aiziešanu šī sagatavošanās beidzas, tāpat kā beidzas mūsu ķermeņa eksistence.

Bet dvēsele vienmēr ir dzīva, tā nebeidz pastāvēt ne uz mirkli, pat ne uz sekundi. Pēc aiziešanas mūsu dvēseles acis vairs neredz, bet tajā brīdī mums pavērsies garīgs redzējums, daudz smalkāks un nozīmīgāks.

Ko varat sēt uz balkona martā, lai iegūtu ražu pēc trim nedēļām

Ir aizsaulē devies izcils franču aktieris Žaks Bernārs.

94 gadu vecumā aizsaulē devies franču kino un televīzijas aktieris, komiķis un scenārists Žaks Bernārs. Ar šo t.r.a.ģ..i.s.k.o ziņu dalījās aktiera pārstāvis. Sīkāka informācija par aiziešanu netiek atklāta.

Pārbaudi savas zināšanas par Latvijas filmām!

Gribam noskaidrot tavas zināšanas par Latvijas filmām! Aizpildi šo ātro testu un uzzini, cik labi orientējies Latvijas kino! Tavā rīcībā būs tikai 30 sekundes!

1 / 2

Vai vari pateikt no kuras latviešu filmas ir šis kadrs?

2 / 2

No kuras latviešu filmas ir šis kadrs?

Your score is

The average score is 68%

0%

Lasi vēl: Martā tiks sāktas papildu izmaksas Latvijas iedzīvotājiem, kas pieder šai kategorijai …

Skatītāji Bernāru var pazīt no Žana Kokto un Žana Pjēra Melvila filmas “Grūtie bērni”. Aktieris ir spēlējis lomas daudzās filmās, piemēram, “Privātā mīlestība”, “Ēģiptes mūmijas noslēpums”, “Franču sieviete un mīlestība”, “Figaro šeit, Figaro tur”, “Komisāra Megrē izmeklēšana”.

Arī interesanti: Meteorologi ir pastāstījuši, kāds pavasaris gaidāms un kad tas pienāks; Vēl pāragri priecāties

Leave a Comment