Kāda ”SEB” bankas kliente ļoti dusmīga: ”Iemaksāju naudu bankomātā, bet rezultātā paliku bez naudas un iztikas”
Posted on by Dagnija Briede
Viņa, stāsta, ka bankomātā iemaksājot nauda, tā nenonāca nemaz kontā, gala rezultātā bankomāts bija salūzis un naudas tā arī viņai kontā neesot bijis.
Darbinieku izturēšanās ne tuvu nebija patīkama, un sekojošā situācija rada panikas sajūtu. Taču diemžēl palīdzību nevar lūgt, jo ir jāiesniedz rakstisks apliecinājums, ko viņi nelabprāt sniedz vai dokumentē. Līdz ar to viņi izstumj cilvēkus ar vienaldzību, it kā banka jau būtu ar maksimālo klientu skaitu.
Darbiniekiem ir jāsaprot, ka viņi ir atbildīgi par konkrēto situāciju un attiecīgi jārīkojas, lai to labotu, nevis spiestu klientus pamest bankas telpas.
Lasi vēl: “Jūs sagaida īpašības bagātība!”; Kādas zodiaka zīmes pēc 15. septembra sagaida nepārspējama bagātība
SEB banka ir saņēmusi šo sūdzību, taču kā viņi šo starpgadījumu atrisināja, informācija netiek sniegta.
Tevi noteikti interesēs
- Cik ilgi kaķi spēj atcerēties savus saimniekus: atmiņas procesi un galvenās pazīmes
- Kā pareizi palīdzēt putniem ziemā: barotavu uzstādīšana un piemērota barība
- Draudi zem baltās segas: kad liekais sniegs var kaitēt augiem
- Jauns mēness Mežāzī 2026. gada 18. janvārī: Kas jāzina zodiaka zīmēm
- Kā apturēt kartupeļu dīgšanu: vienkārši ieteikumi uzglabāšanai pilsētā
- Pastāstīsim kā ātri nostiprināt stādus, dzirdinot tos ar medu








