Jēkabpilī sabiedriskajā autobusā, kāds pasažieris pamanījis, ka šoferis uzvedās ļoti dīvaini un nolēmis pieiet; lūk, kā tas beidzās!
Posted on by Dagnija Briede
Valsts policija ziņojusi, ka kādam sabiedriskā transporta autobusa vadītājam Jēkabpilī konstatēts reibums, alkohola saturs asinīs 2,17 promiles.
Par šo nodarījumu uzsākta tiesvedība pēc Krimināllikuma 262.panta.
Saskaņā ar šo pantu par transportlīdzekļa vadīšanu, kura alkohola koncentrācija asinīs pārsniedz 1,5 promiles, kas noteikta izelpā vai asins analīzēs-
Lasi vēl: Saeima 7.septembrī lēma par ļoti svarīgām izmaiņām Latvijas šoferīšiem; lielākajai daļai šis noteikti nepatiks
ir sodāma ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz vienam gadam, īslaicīga brīvības atņemšana, probācijas uzraudzība, piespiedu darbs vai naudas sods, kā arī transportlīdzekļa vadīšanas tiesību atņemšana uz pieciem gadiem.
Tevi noteikti interesēs
- Ziemas afirmācijas panākumiem: Kā vārdi maina jūsu dzīvi
- Jauns mēness Mežāzī 2026. gada 18. janvārī: Kas jāzina zodiaka zīmēm
- Zivs filejas pagatavošana ar kraukšķīgu mannas garoziņu
- Kā apturēt kartupeļu dīgšanu: vienkārši ieteikumi uzglabāšanai pilsētā
- Autovadītāju atbildes, kāpēc ziemā izlādējas akumulators
- Horoskops 17. janvārim: Svari – bailes, Ūdensvīrs – neveiksme








